Why Not USA - Work and Travel - Rok szkolny w USA / Blogi / Archiwum blogów 2012-2013 / Blog Maćka 2012-2013 / Pierwszy tydzień
Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

Dołącz do nas

Facebook  Why Not USA na G+  Pinterest  nk.pl

Newsletter

drukuj Blog Maćka 2012-2013 | więcej

Pierwszy tydzień

Maciek 27-08-2012

 Pierwszy tydzień, minął tak szybko. Wydaje się że wczoraj moja "nowa" rodzina odebrała z lotniska. Ale minął tydzień i w ciągu tego tygodnia, wiele się wydarzyło, ale opiszę tylko to co najciekawsze.

Przede wszystki, przyjazd. Do Dallas przyleciałem w piątek ok.21. Wysiadem z samolotu i udałem się by odebrać bagaż. Nie przekroczyłem nawet dźwi terminalu a już w oddali widziałem moją "rodzinkę".

Mamę z napisem "welcome Maciek!", uśmiechających się braci i tatę z kamerą. Po przywitaniu się odebraliśmy mój bagaż i mieliśmy wychodzić gdy coś nas zatrzymało. Mianowicie jedna pani którą pamiętam z samolotu podbiegła do mnie, złapała mnie za mojego "kucyka" mówiąc " I love your hair !!!". Następnie , nieco zaskoczeni, udaliśmy się do samochodu.

W poniedziałek udałem się z moim host-bratem Gregorym do "Six Flags". Jest to wielki park rozrywki z masą szybkich rollercosterów. Poszliśmy na kilka "kolejek" a nastę pnie wróciliśmy do domu. Gdyż wieczorem udawaliśmy się na mecz Baseballu !!! Nasza drużyna ( Texas Rangers ) grała przeciwko Baltimore Orioles. Niestety nie złapałem piłku , ale Ranger-si zdobyli punkt w w czwartej "rundzie" (tak to można ująć) przez co wygraliśmy darmowe Taco !!!

Potem niewiele się działo. Do piątku, kiedy to odebrałem swój plan lekcji i zobaczyłem szkołę. I można powiedzieć że jest trochę duża. A mówiąc trochę mam na myśli ogromna (  2800 osób )!!!

Jutro pierwszy dzień, trochę się denerwuję (Chemię mam z Panią Dr. z Collegu). Postaram się nie zgubic ( mam mapę =-) i wrócić do domu bym mógł opisać pierwszy dzień. 

W takim razie, do jutra !!!

 

 

 

5
Oceń posta:

Ostatnio dodane blogi

Wrz
15
2012

szkoła

Maciek 16:09

Szkoła   Pierwszy miesiąc szkoły był męczący ( przepraszam że nic nie pisałem, ale byłem tak wyczerpany zmianą czasu i wszystkim innym, że chodziłem spac o czytaj dalej...
Komentarze (5)

Napisz komentarz

Komentarzy: 3

Zgłoś do moderacji
~Magda napisał: 2013-09-12 15:44:12
I jak minął dzień? ogólnie cały pobyt w USA?:)

Zgłoś do moderacji
~Carolay napisał: 2012-08-29 13:42:52
Też czekam na zdjęcia i kolejny wpis. Jaki masz plan? Zajęcia dodatkowe?

Zgłoś do moderacji
~Kinia napisał: 2012-08-27 16:56:32
I jak pierwszy dzień szkoły? czekamy na wpis i zdjęcia :)
4.3

realizacja: Ideo

powered by: CMSEdito