Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

Newsletter

Dołącz do nas

Facebook  Why Not USA na G+  Pinterest  nk.pl

drukuj O nas |

Why Not USA

Why Not USA to zespół młodych, ambitnych, otwartych i entuzjastycznych ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę, ponieważ daje im ona satysfakcję i pozwala realizować swoje cele.

Jako studenci wyjeżdżaliśmy za granicę m. in. na program Work and Travel czy praktyki do Anglii, by zdobyć cenne doświadczenie, podszlifować język angielski i przede wszystkim zwiedzić świat i poznać nowych ludzi. Połączyły nas wspólne zainteresowania i entuzjazm, który chcielibyśmy przekazać naszym Klientom oraz udowodnić, że warto korzystać z naszej oferty oraz realizować swoje pasje.

Wykorzystując swoje doświadczenia i refleksje, jesteśmy w stanie każdemu doradzić i dobrać najbardziej odpowiednią ofertę, uwzględniając wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na najbardziej szczegółowe pytania.
 

Naszym priorytetem są Klienci, a ich satysfakcja i zadowolenie to nasz wspólny sukces. Działamy na terenie całej Polski - nasze biura znajdują się w Kielnarowej, Rzeszowie, Warszawie, Krakowie, oraz Krośnie.

Nasze Programy

Programy -  Why Not USA Programy - Why...

Zapoznaj się z naszą ofertą programów

Kariera w naszej firmie

Kariera w Naszej firmie - Why Not USA Kariera w Naszej...

Sprawdź oferty praktyk i staży w firmie Why Not USA

Nasze certyfikaty

Certyfikaty - Why Not USA Certyfikaty - Why...

Zapoznaj się z naszymi certyfikatami

4.3

realizacja: Ideo

powered by: CMSEdito