Why Not USA - Work and Travel - Rok szkolny w USA / O firmie / Kariera w Naszej firmie
Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

Newsletter

Dołącz do nas

Facebook  Why Not USA na G+  Pinterest  nk.pl

drukuj Kariera |

Praktyki i staże  w Why Not USA Praktyki i staże w Why Not...

Przydatne linki

Praktyki i staże w Grupie Why Not TRAVEL

Grupa Why Not TRAVEL działająca w sektorze turystycznym oferuje możliwość podjęcia praktyk, stażu oraz pracy. Działamy w środowisku internetowym, jak i w bezpośrednim kontakcie z Klientem, również obcojęzycznym. Dzięki temu praktykanci i stażyści mają możliwość rozwijania języka, szczególnie angielskiego. Nasza praca to także typowo biurowe czynności. Dzięki tak szerokiemu zakresowi obowiązków każdy ma możliwość otrzymać ciekawe zadania, dostosowane do swoich predyspozycji. Wiemy, jak ważne jest dziś doświadczenie zawodowe, dlatego dajemy możliwość wykazania się uczniom szkół średnich, już w tak wczesnym etapie kształcenia. Mają oni możliwość odkrycia w sobie nieznanych dotąd umiejętności, co owocuje później jeszcze bardziej trafnym wyborem kierunku studiów. Praktyki mają charakter bezpłatny. Istnieje również możliwość odbycia płatnego stażu z Urzędu Pracy. Taka opcja jednak zależy od posiadanych środków w Urzędzie oraz zaangażowania samego kandydata. Na wielu uczelniach istnieją programy płatnych staży dla najbardziej zdolnych studentów, wielu wybiera właśnie naszą firmę jako najbardziej atrakcyjną ofertę.

Podczas naszej działalności „wyłoniliśmy” wiele talentów, które dzięki naszej pomocy wspięły się na wysokie szczebla kariery zawodowej.

Kandydat na naszego praktykanta bądź stażystę powinien cechować się:

  • pracowitością;
  • kreatywnością;
  • sumiennością;
  • samodzielnością;
  • otwartością i komunikatywnością.

 

Cały czas poszukujemy zdolnych i pełnych zapału młodych ludzi. Każdy po odbyciu praktyk bądź stażu, ma szanse otrzymać ofertę współpracy z naszą firmą.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy, praktyki, stażu w naszej firmie, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected] z dopiskiem jakie stanowisko Cię interesuje.
 

Nasze Programy

Programy -  Why Not USA Programy - Why...

Zapoznaj się z naszą ofertą programów

Kariera w naszej firmie

Kariera w Naszej firmie - Why Not USA Kariera w Naszej...

Sprawdź oferty praktyk i staży w firmie Why Not USA

Nasze certyfikaty

Certyfikaty - Why Not USA Certyfikaty - Why...

Zapoznaj się z naszymi certyfikatami

4.3

realizacja: Ideo

powered by: CMSEdito