Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

Dołącz do nas

Facebook  Why Not USA na G+  Pinterest  nk.pl

Newsletter

drukuj Blog Sary 2011-2012 | więcej

CALIFORNIA DREAM

Sara Szupieńko 01-06-2012

 California była moim marzeniem od dziecka. Więc od początku wiedziałam, że zrobię wszystko żeby pojechać na wycieczkę z organizacji do Los Angeles. Wyjazd trwał tydzień i był niesamowity! 

Organizacja wymagała od każdego uczestnika dolotu we własnym zakresie. Ja zgłosiłam się na wycieczkę z dwiema moimi koleżankami ze Szwecji więc leciałyśmy razem. Ale większość exchange sudents musiała poradzić sobie samemu. Pierwszego dnia po przylocie czekaliśmy aż wszyscy dotrą więc mieliśmy dzień dla siebie. Basen, zakupy w galerii centrum, która była zaraz przy hotelu. Okazało się też, że dziele pokój z Olą z Polski plus dwie dziewczyny ze Szwecji więc czasem języki tak nam się mieszały, że w ostateczności miałam wrażenie, że to ja rozmawiam po Szwedzku.
Podczas następnych dni był maraton zwiedzania. Hollywood, Beverly Hills, Los Angeles. Wszędzie tylko godzina czasu wolnego ale i tak było cudownie to wszystko zobaczyć. 
Trzeci dzień mieliśmy cały w Disneyland. Od rana do wieczora czas wolny żeby tylko wszystko zobaczyć.
Potem plaże Santa Monica beach, Laguna beach, Huntington. Wieczory spędzaliśmy w salonach gier bo organizacja dawała nam karty na gry wideo, albo na basenie. 
Mieliśmy też dzień w Universal Studio. Było niesamowicie zobaczyć od środka jak powstają filmy zwłaszcza, że teraz wszystko jest z użyciem najnowszej technologii, której jeszcze nigdy nie widziałam w Europie.
Wyjazd był idealny i nawet nie wiem jak długo musiałabym go opisywać żeby przedstawić go w całości. Dlatego zalacza link do videoclipu, który zrobiłyśmy z dziewczynami po powrocie.

 
 
 

3.5
Oceń posta:

Ostatnio dodane blogi

Lip
06
2012

I'm coming home

Sara Szupieńko 11:07

Wszysto się kończy. Nieważne czy wyjazd, na który się decydujemy trwa 2 tygodnie czy 10 miesięcy. Zawsze będziemy mieli wrażenie, że to nie było wystarczająco długo. I czytaj dalej...
Komentarze (1)
Cze
03
2012

Prom

Sara Szupieńko 3:06

 Prom, najważniejszy bal roku i chyba najbardziej znany ze wszystkich amerykańskich filmów. Więc warto zacząć od tego, że dla wszystkich osób prom nie jest tylko czytaj dalej...
Komentarze (1)
Cze
01
2012

NYC

Sara Szupieńko 23:06

Wycieczka do New York  było jednym z tych momentów na, które czekałam całą moją wymianę. Na początku roku szkolnego dołączyłam do Art klubu właśnie żeby móc czytaj dalej...
Komentarze (2)

Napisz komentarz

Komentarzy: 1

Zgłoś do moderacji
~Gracjana napisał: 2012-06-01 20:00:32
Ale super przygoda i b.fajny film :)
4.3

realizacja: Ideo

powered by: CMSEdito