Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

Dołącz do nas

Facebook  Why Not USA na G+  Pinterest  nk.pl

Newsletter

drukuj Studia w USA |

Od zawsze marzysz, aby podjąć naukę w USA i udać się tam na studia? Lubisz wyzwania i zmiany? Dobrze się uczysz? Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie możliwość podjęcia nauki w collegu w Stanach Zjednoczonych. 

American Scholar Group zapewnia naukę w jednym z 4 uczelni zlokalizowanych w Pensylwanii. Należą do nich: Thiel College w Greenville, Gannon University w Erie, LaRoche College w Pittsburgh i Westminster College w New Wilmington.

Szczegółowy opis powyższych uczelni uwzględniony jest w zakładce: Stypendia Uniwersyteckie w USA!

Nauka w collegach regionalnych ma dużo plusów. Grupy studenckie są mniejsze co zapewnia komfort nauki. Wykładowcy koncentrują się głównie na nauczaniu, a studenci mający kłopoty z nauką uzyskują natychmiastową pomoc. Dla osób, których angielski jest na niższym poziomie, organizowane są dodatkowe zajęcia językowe. College regionalne oferują studentom zagranicznym opiekę i pomoc. 

American Scholar Group zapewnia odbiór z lotniska i przetransportowania do miejsca zamieszkania. Do dyspozycji, w zależności od wyboru collegu, rozróżniamy dwa rodzaje mieszkań. Prywatne domy, które zaadoptowane zostały na mini Internaty. W miejscu tym mieszka 6-8 uczniów + opiekun. Drugim rodzajem mieszkania jest budynek wieloosobowy, mieszczący od 20-30 studentów + 2-3 opiekunów.

Każdy student, który zdecyduje się na program "Studia w USA" pozostaje przez cały czas pod opieką koordynatora, który zawsze służy pomocą w rozwiązywaniu problemów oraz doradza między innymi przy wyborze głównych przedmiotów kierunkowych. Opiekun dba o porządki oraz odpowiada za przygotowanie posiłków dla mieszkających studentów.

Mieszkania posiadają pomieszczenia studyjne, salony studenckie z tv, pralnię, szybki Internet, wielofunkcyjną kuchnię i kilka łazienek.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zobacz jak wygląda proces aplikacji na program.

Studia w USA to wspaniała alternatywa dla osób, które chcą poznawać świat i amerykańską kulturę oraz przy okazji przeżyć niesamowitą przygodę.

Koszty programu znajdują się w zakładce "Opłaty".

Wszystkich zainteresowanych programem "Studia w USA" prosimy o kontakt ze specjalistą ds. programów zagranicznych:

Anna Paradowska
tel.: 17 23 06 896
tel. kom.: 605 400 661
e-mail:
Godziny pracy: pon.-pt. 10:00-16:00

4.3

realizacja: Ideo

powered by: CMSEdito