Why Not USA - Work and Travel - Rok szkolny w USA / O firmie / Kariera w Naszej firmie / Aktualne oferty / Praktyki bezpłatne: Pracownik działu marketingu
Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

Newsletter

Dołącz do nas

Facebook  Why Not USA na G+  Pinterest  nk.pl

drukuj Aktualne oferty | więcej

Praktyki bezpłatne: Pracownik działu marketingu

22-11-2011

Stanowisko: Pracownik działu marketing.
Miejsce pracy: Rzeszów.

Wymagania:

  •     podstawowa wiedza na temat marketingu/e-marketingu,
  •     umiejętność redagowania oraz tworzenia własnych tekstów,
  •     sprawne i swobodne poruszanie się w środowisku internetowym,
  •     obsługa pakietu Office,
  •     komunikatywność,
  •     łatwość nawiązywania kontaktów,
  •     umiejętność pracy w zespole,
  •     rzetelność.

Mile widziana znajomość języka angielskiego min. na poziomie dobrym. Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z SEO, SEM, obsługi for i portali społecznościowych, reklamą internetową, narzędziami Google.

Obowiązki:

  •     redagowanie i uzupełnianie treścią stron internetowych whynotfly.pl oraz whynotusa.pl;
  •     przygotowanie aktualności, artykułów tematycznych i promocyjnych;
  •     pomoc przy działaniach związanych z pozycjonowaniem www;
  •     pomoc w planowaniu działań promocyjnych;
  •     zajmowanie się FanPage firmy na Facebook oraz kontami na innych portalach społecznościowych i mikro-blogach.

CV proszę wysyłać na adres: , w temacie wpisująć Praktyki.

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w której nigdy nie jest nudno. Nasz dział marketingu zawsze ma do wykonania mnóstwo ciekawych zadań. Poznaj od kuchni pracę w nowoczesnej firmie i jej kreatywnym dziale. Naucz się podejmowania ważnych (czasami trudnych decyzji), kontaktu z wydawnictwami, agencjami reklamowymi oraz PR-owymi, kreatywnego myślenia, zarządzania swoim czasem, wielozadaniowości i zdobądź niezwykle cenne doświadczenie.

4.3

realizacja: Ideo

powered by: CMSEdito