Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

Dołącz do nas

Facebook  Why Not USA na G+  Pinterest  nk.pl

Newsletter

drukuj BLOG DORADCÓW Why Not USA | więcej

Jak to się zaczęło?

Tag:dla studentów

Why Not USA 07-09-2010

Chciałabym opowiedzieć Wam, jak rozpoczęła się moja współpraca z Why Not USA, gdyż może to pomóc przetrzeć szlaki kolejnym osobom zainteresowanym praktykami lub stażem w tej firmie.

Wszystko zaczęło się na drugim roku moich studiów, gdzie zlecono nam znalezienie firmy, w której moglibyśmy odbyć wakacyjne praktyki zawodowe. Wybór był naprawdę trudny, jednak gdy dowiedziałam się od znajomych o firmie Why Not USA, która od razu zwróciła moją uwagę – postanowiłam spróbować. I udało się. Rozpoczęłam praktyki w zespole młodych i otwartych ludzi, którzy sami kiedyś podróżowali po świecie. Teraz stwarzają możliwości do podróżowania oraz pomagają poznawać świat uczniom i studentom, wykorzystując własne doświadczenia.

W czasie praktyk zapoznałam się z pracą i sposobem funkcjonowania firmy oraz oferowanymi przez nią programami, asystowałam przy obsłudze klienta, zdobyłam podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego. Z czasem zajęłam się bieżącą obsługą klientów, brałam udział w tworzeniu nowych form promocji. Praktyki przebiegały w przyjemnej atmosferze i myślę, że dzięki nim wiele się nauczyłam. Jednak to nie koniec. Po zakończeniu moich praktyk pojawiła się możliwość odbycia stażu w Why Not USA. Postanowiłam z niej skorzystać, ponieważ posiadałam już wiedzę na temat firmy oraz doświadczenie, dzięki któremu staż nie sprawił mi większych trudności.

Obecnie odbywam staż, zdobywam wiedzę związaną z funkcjonowaniem biura i wykonywanymi w nim czynnościami. Uczę się standardów dotyczących obsługi klienta oraz promocji firmy w Internecie. Prowadzę także Blog Doradcy, w którym dzielę się z gośćmi odwiedzającymi naszą stronę, zdobytą tutaj wiedzą (chętnie odpowiem na wszelkie pytania, które każdy może zadać w komentarzach do mojego bloga).

Firma Why Not USA jest ciągle otwarta dla nowych kandydatów na praktykantów i stażystów. Stwarza możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie marketingu, obsługi klienta oraz umożliwia poszerzenie znajomości języka angielskiego poprzez kontakt z obcojęzycznymi klientami.

Mam nadzieję, że moja przygoda z firmą Why Not USA nie skończy się wraz z zakończeniem stażu :)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dla praktykantów i stażystów.

 

Magda

 

5
Oceń posta:

Ostatnio dodane blogi

Sty
27
2012

Community College

Why Not USA 14:10

Witam serdecznie, dzisiejszy wpis kieruję do wszystkich tych, którzy zainteresowani są studiami w USA. Pragnę poinformować iż nasza firma ma w swojej ofercie również i czytaj dalej...
Komentarze (0)
Sty
13
2012

Rok szkolny w USA – możliwość wyboru stanu/regionu!!!

Why Not USA 10:02

  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiejszy wpis kieruję przede wszystkim do wszystkich osób zainteresowanych programem ROK SZKOLNY W USA. Wiele osób czytaj dalej...
Komentarze (5)
Lis
16
2011

HOST FAMILY - PROCEDURA KWALIFIKACYJNA

Why Not USA 10:02

Witam wszystkich Czytelników naszego bloga.   Dzisiejszy wpis kieruje przede wszystkim do rodziców dzieci, które biorą lub będą brały udział w programie „Rok czytaj dalej...
Komentarze (4)

Napisz komentarz

Komentarzy:
4.3

realizacja: Ideo

powered by: CMSEdito