Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

Dołącz do nas

Facebook  Why Not USA na G+  Pinterest  nk.pl

Newsletter

drukuj Aktualności | więcej

Praca na Alasce - Silver Bay Seafoods Praca na Alasce - Silver Bay...

Praca na Alasce - Silver Bay Seafoods

02-03-2015

Rozpocznij nową przygodę! Poznaj nowych przyjaciół! A jednocześnie rozpocznij pracę z wysokimi zarobkami!

Silver Bay Seafoods posiada 5 zakładów przetwórstwa owoców morza w Alaska: Naknek, Valdez, Craig, Sitka oraz Metlakatla. Oferujemy długie kontrakty z wieloma godzinami pracy w tygodniu - szczególnie w sezonie. Obecnie firma poszukuje osób do pracy od połowy maja do końca sierpnia.

Kilka słów o zakładach pracy Silver Bay Seafoods:

Craig: znajduje się 700 mil na południowym wschodzie od Anchorage. Zakład pracy znajduje się niedaleko miasteczka Craig; około 2 mile. Zakwaterowanie znajduje się bardzo blisko miejsca pracy - ok. 30 metrów. Zatrudnianych jest tu około 250 pracowników rocznie.
Metlakatla:
znajduje się 800 mil na południowym wschodzie od Anchorage. Miasto zlokalizowane jest w odległości 20 minut podróży samolotem lub promem z Ketchikan. Zakład pracy znajduje się w bardzo małej miejscowości i zatrudnia około 80 pracowników rocznie.

Naknek: znajduje się 300 mil na południowy zachód od Anchorage. Zakład pracy zatrudnia 300 pracowników w wakacje. Obiekt ten posiada największy komercyjny połów łososi na całym świecie. Zakwaterowanie znajduje się bardzo blisko miejsca pracy - ok. 30 metrów.
Sitka:
znajduje się 600 mil na południowy wschód od Anchorage. Do miejsca pracy można dostać się tylko łodzią lub samolotem. Zatrudnianych jest około 300 pracowników rocznie. Miejsce jest bardzo atrakcyjne turystycznie, znajduje się tu wiele miejsc do zwiedzania.
Valdez:
Usytuowany w południowo-wschodnim Anchorage. Miasto otoczone malowniczymi górami i widokami. Zakład pracy zatrudnia ok 220 pracowników w trakcie wakacje w szczycie sezonu.

WARUNKI:

  • Silver Bay Seafoods oferuje pracę w terminie od czerwca do sierpnia;
  • Wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne: wynosi 10$/h, a za nadgodziny 15$/h
  • Pracodawca oferuje mieszkanie i wyżywienie za 10$ za dzień
  • Pracodawca opłaca również połączenie lotnicze między Seattle a miejscem pracy i z powrotem.
  • Średnia liczba godzin pracy tygodniowo wynosi 80, jednak zdarzają się pracowite tygodnie, gdzie liczba godzin rośnie do 112 tygodniowo.

 

Szczegółowe informację dostępne w biurze:


ul. 3-go Maja 14/1
35-030 Rzeszów
tel.: +48 17 862 68 99
tel. kom.: +48 517 948 984


Godziny otwarcia biura:
pon. - pt. 11:30-16:30

Godziny otwarcia biura:
pon. - pt. 11:00-16:00

Zapraszamy!

4.3

realizacja: Ideo

powered by: CMSEdito